Sikeres autósiskola ezúttal exkluzív szolgáltatásokkal

Az UNI Frissítő Vezetés 2022-ben jött létre a méltán ismert UNI Autósiskola kezdeményezéseként.

Több, mint 15 év tapasztalattal, 6000 sikeres vizsgázóval és 5 millió oktatott kilométerrel a hátunk mögött elhatároztuk, hogy belevágunk egy új kalandba: még magasabb szintre szeretnénk emelni az autós oktatást a kelet-magyarországi régióban (Miskolc és Sajószentpéter környékén).

Mindig is azt vallottuk, hogy a jogosítványszerzés élmény,. Ezt az elméletet szeretnénk tovább vinni és egy olyan új, valóban felejthetetlen élménnyé tenni ezt az időszakot, amire később is szívesen gondolnak vissza a tanulóink.

Miben más az UNI Frissítő Vezetés, mint a többi autósiskola?

• Ha szeretnéd, Oktatóink eljönnek érted a lakhelyedre és az oktatások után haza is visznek. Így nem kell időt, pénzt és energiát fordítanod az utazásra.
  • Mindenki más képeségekkel rendelkezik, emiatt oktatóink egyéni fejlődési tervet dolgoznak ki minden tanuló számára.
  • Minőségi autók: akár automata váltós autón vagy új modelleken is tanulhatsz
  • Szimulátoros oktatással kezdjük a gyakorlatot. Itt minden fontos manővert elsajátíthatsz, mielőtt a forgalomba megyünk.
  • Ha otthon is gyakorolnál, INGYENES videókat biztosítunk számodra, amivel átismételheted a legfontosabb parkolásokat, manővereket.
  • Gyakorló vezetéssel vagy újrakezdő vezetéssel frissítheted fel a gyakorlati tudásod. Segítünk újra nyeregbe lendülni!